Muhsin Bilgi Denetim Hizm. A.Ş. 2007 yılından itibaren Mali Müşavirlik ve Denetim faaliyetleri sürdürmektedir. 2013 yılında A.Ş. olmuştur. 2010 yılından itibaren alanında eğitimli ADLİ MUHASEBE – HİLE DENETİM UZMANLARI – BAĞIMSIZ DENETÇİLER’den oluşan Türkiye’de özel denetimler yapan denetim şirketidir.

Organizasyon yapısında ki departmanlarımız;”

 • Hile Suistimal Yolsuzluk Eğitimleri ve Denetimleri
 • Mali Müşavirlik
 • YMM ve Vergi Danışmanlığı
 • Bağımsız Denetim
 • Şirketlerde İflas ve İflas Erteleme Süreçleri
 • İş ve Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve Hukuku konularından oluşmaktadır.

DENETİM PAKETLERİMİZ

Ticari hayatta faaliyet yapan şirket-dernek-vakıf iktisadi işletmerlindeki mali problemlerine çözüm sunan hizmetlerimiz;

 1. Özel Hile Suistimal ve Yolsuzluk Denetimi;
  ACFE Kuruluşunun şirketler üzerinde yapmış olduğu araştırma neticesinde yıllık cirolarının %7’si çeşitli hile yöntemleri ile Suistimal edildiği, ülkemizde bu oranların %15’lerde olduğunu biliyor muyuz_ Hile Suistimel ve Yolsuzluk Denetimi üzerine uzmanlaşmış ekibimizle şirketlere FARKINDALIK CHECK-UP – HİLE DENETİM gibi çalışmalar yapmaktayız.
  http://hiledenetimhizmetleri.com
 2. Sektörel Denetim; TAŞERON DENETİMİ
  İşveren firmalara hazırladığımız TAŞERON DENETİM RAPORU ile Taşeron firmalara yapılan Hak ediş ödemelerinin SGK-Vergi-Reel iş yönünden risklerini en aza indiren Denetim Hizmetleri sunmaktayız.
  http://muhsinbilgi.com
 3. Veri Analiz ve Sürekli Denetim Sistemi;
  Ticari bünyede kullanılan tüm sipariş, alım, satım, depolama, muhasebe bilgilerinin ham dataları üzerinde kimler iptal-değiştirme ve kayıt güvenliği açısından faaliyet yapmış tüm detayları ile World Audit System (W.A.S) sistemi ile yapılan denetim sistemidir.
  http://worldauditsystem.com
 4. Akıllı Telefon Uygulamaları;
  a- Iphone Telefonlarda : Ipad, I-phone telefonlarda App Store’de denetim yazıp hile denetim hizmetleri linkinden ücretsiz programımızdan faydalanabilirsiniz.
  b- Android Telefonlarda : Android telefonlar için de Google Play – denetim yazıp hiledenetimleri linkini ücretsiz indirip faydalanabilirsiniz.
 5. Denetim Haber Portalı;
  Şirketiniz ile ilgili tüm iktisadi-ticari-mal olmak üzere her konuda uzmanlardan oluşan yazarları ve haberleri ile iş dünyasına yardımcı olmaktadır.
  http://denetim24.com